Modelowanie balonów

Modelowanie balonów to umiejętność tworzenia ze specjalnych długich (140cm) balonów różnych kształtów np. zwierzęta, serce, zabawną biżuterię, miecze, maczugi itp.
Wiemy z doświadczenia, że modelowanie balonów to nie tylko zabawa i radość dla najmłodszych ale również dla starszej części gości / Państwa imprezy. Goście weselni uwielbiają oglądać proces tworzenia ich wymarzonego wzoru, który później mogą otrzymać w prezencie, lub jako nagrodę w konkursie.

Gry planszowe XXL

Zabawy w formacie XXL to frajda dla wszystkich gości od 1 do 100 lat, sprawiają one ogromną frajdę małym i dużym uczestnikom gry, kiedy dają możliwość chodzenia po planszy i przenoszenia  swojego pionka, albo też samemu bycia <pionkiem> bycia przesuwającym się po planszy bohaterem / bohaterem.
W swojej ofercie posiadamy szereg gier planszowych i zabaw w formacie XXL, między innymi:
– Gra w kapsle (300 cm x 100)
– Tarcza (100cm x 100cm)
– Weselny kółko i krzyżyk (150cm x 150cm)
– Stopki & łapki (300cm x 100cm)
– Buźki (300cm x 300cm)

Malowanie buziek

To atrakcja specjalnie dla najmłodszej części imprezy. Do malowania twarzy używamy bezpiecznych farb firmy Snazaroo, które nie uczulają i posiadają wszystkie atesty. Dzieci mogą wybrać wzór z około 40 dostępnych szablonów.
Farby używane przez nas są łatwo zmywalne – wystarczy sama woda.

Zabawy z bohaterami bajek

Hover Box Element

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.