Budowanie wieży

Kolejną zabawą która doskonale sprawdza się na oczepinach to tzw budowanie wieży. W tej zabawie uczestniczą DWIE drużyny każda może mieć nawet 12. Kierownikami drużyn jest Para Młoda. Każda drużyna otrzymuje specjalny dźwig oraz klocki. Klocki trzeba ustawić używając dźwigu jeden na drugim. Zwycięży drużyna, która pierwsza ułoży wierze.

Weselny alkomat

To autorska zabawa nie tylko na wesele. Dwie drużyny po pięć osób muszą w odpowiedni sposób na bardzo nietypowym rozgałęziaczu nadmuchać do pęknięcia duży balon.

 

 

Rzut do celu

Kolorowa tarcza XXL to gra zręcznościowa nie tylko dla najmłodszych. Za pomocą specjalnych woreczków gimnastycznych rzuca się do celu zdobywając jak największą liczbę punktów. Średnica tarczy 1m x 1m

Kapsle

To jedna z naszych gier retro które mocno wracają na salony. Klasyczne kapsle to doskonała zabawa nie tylko dla najmłodszych, polegająca na omijaniu przeszkód i jak najszybszym dojściu do mety. W zależności od specyfiki imprezy używamy różnych typów kapsli.
Długość trasy to aż 4 metry.

Weselne kółko i krzyżyk

To zabawa w której biorą w niej udział dwie drużyny, np. Pani Młodej i Pana Młodego (albo kobiety vs mężczyźni). Zawodnicy muszą ustawić przedmiot na wybranym przez siebie polu (jak w klasycznej grze kółko i krzyżyk).
W zależności od ustaleń mogą zrobić to tylko po wykonaniu zadania podanego przez wodzireja. Tym „przedmiotem” może być woreczek gimnastyczny, but albo inny element wesela.