Ireneusz Czerny

DJ / Konferansjer

tel.: 884 922 683

Adam Krajewski

Wodzirej / Animator

tel: 517 249 237

ZAUFAŁO NAM JUŻ SETKI PAR MŁODYCH!

DOŁĄCZ DO NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

DJ Piras – Ireneusz Czerny

Zajmuję się muzyczną oprawą imprez okolicznościowych od 2004 roku. Przez ten czas poprowadziłem dziesiątki wesel, urodzin, imprez firmowych oraz wydarzeń kulturalnych wszędzie tam, gdzie ważnym aspektem była muzyka. Zdobyte doświadczenie pozwala mi na elastyczność w trakcie wesela, co znowu przekłada się na pełne parkiety do białego rana.
Muzyka, którą prezentuję rozpoczyna się na latach 60′ 70′ 80′ 90′, Disco, Rock, Pop, Disco Polo. Największe hity minionych lat. Jestem aktywnym członkiem DJ PROMOTION, klubu płytowego, który co miesiąc wydaje oryginalne nagrania. Posiadam licencje do publicznego odtwarzania muzyki

DJ Obel – Adam Krajewski

Od ponad 16 lat zajmuję się organizacją oraz prowadzeniem imprez okolicznościowych. Wesela, studniówki, urodziny, festyny, koncerty to tylko część mojego muzycznego porfiolo. Jestem aktywnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki. Dodatkowo  jestem zrzeszony w DeeJay Mix Clubie –  agencji współpracującej z ponad 140 wytwórniami fonograficznymi w Polsce i na całym świecie, dostarczającego w pełni legalna muzykę dla DJ`i.
Czy gram na kameralnym przyjęciu czy duży koncercie zawsze tak samo dokładnie oraz staranie podchodzę do swojej pracy i realizacji.
Posiadam repertuar od lat 60`70`80`90 – dance & disco, biesiada, disco polo, rock, pop, R`n`B kończąc na ówczesnych nowościach. Poza pracą za konsolą zajmuję się szeroko pojętą integracją oraz animacją na imprezach od tańców animacyjnych na modelowaniu balonów kończąc.
Wiem, że rozwój, szukanie inspiracji to podstawa każdej pracy, dlatego też uczestniczę w wielu warsztatach oraz kursach wodzirejskich czy animacyjnych. Każde takie warsztaty to doskonały sposób na poznanie nowych trendów, czy kierunków branży weselnej i eventowej.

Duet KalvAudio

Połączyliśmy razem swoje doświadczenie, aby na Państwa imprezie przejść na nowszy wymiar rozrywki. W naszym duecie każdy ma swoją rolę i każdy skupia się na swojej pracy, jednak z przyjemnością również zamieniamy się miejscami. Daje nam to dodatkową przyjemność z tej pracy, co przekłada się na zadowolonych gości i niezapomniane wspomnienia. Staramy się z każdym tygodniem ulepszać nasze usługi, wprowadzać nowe zabawy i najlepszą muzykę.

Zapraszamy do kontaktu!