Korzystamy tylko z renomowanych marek sprzętów muzycznych takich firm jak Electro-Voice, Pioneer, HK Audio, Shure, AKG, ADJ i Athletic

hero01_logo1

Nagłośnienie

Posiadamy trzy zestawy nagłośnienia. W zależności od wielkości imprezy wybieramy odpowiedni sprzęt, tak, aby zlecenie było wykonane na najwyższym poziomie. Na duże imprezy (powyżej 500 osób) łączymy nasze zestawy.

Electro-Voice Evolve 50

Electro-Voice EKX 15P

HK Audio Power Works

Konsola DJska

Główne narzędzie pracy to konsola DJska. Wiele lat temu zaufaliśmy jednej z wiodących firm w naszej branży i nie zawiedliśmy się. Dwie konsole są zawsze z nami na zabawie, a trzeci zestaw jest zestawem zapasowym.

Pioneer CDJ 2000 Nexus + DJM 2000 Nexus

Pioneer CDJ 800 MK2 + DJM 600

Pioneer XDJ-R1

Wytwornice dymu

Dymnice wybieramy również do wielkości oraz rodzaju imprezy. Maszyna do ciężkiego dymu jest używana przeważnie do pierwszego tańca Pary Młodej podczas wesela, ale wypożyczamy ją również na różnego rodzaju muzyczne gale lub na potrzeby fotografików do sesji zdjęciowych. Pozostałe dymnice o mocy kolejno 1500W, 600W oraz 400W wybierane są indywidualnie do każdego zlecenia.

Chauvet Nimbus – ciężki dym (wytwornica do pierwszego tańca)

HQ Power 1500 W – zwykły dym (płyn na bazie wody)

BeamZ – Rage 600

ADJ VF400

Oświetlenie

Pracują dla nas najlepsze światowe marki urządzeń inteligentnych: głowy, skanery, pary, belki ledowe, lasery. Posiadamy sporo oświetlenia, ponieważ liczy się dla nas odpowiednia atmosfera na zabawie. Po podłączeniu wszystkich świateł do sterownika DMX, mamy możliwość wykonania każdej wizualizacji świetlnej. W tym przypadku znowu stawiamy na elastyczność, a z każdym rokiem urządzeń przybywa.

 

 

2x ADJ Inno Spot Led

 

 

2x Light4Me Mega Spot 60

 

 

3x Scan-Tech 150

 

 

2x ADJ Mega Tri Par

 

 

2x Light4Me Basic Flat Par

 

4x LightMaxx Led Par 64 RGB

 

 

2x ADJ 38p Led Pro

 

 

2x ShowTec Light Led Bar

 

JB System Smooth Scan Blue

 

 

Ibiza LAS-140 RGY

Pozostałe

Wyświetlacz LCD 55 cali

Zapraszamy do współpracy