Wesele jest najbardziej wymagającą imprezą jaką można prowadzić. Kilka pokoleń na jednej zabawie tanecznej nie jest proste pod kątem muzycznym, ale nasze doświadczenie w tej branży pozwala nam na bardzo elastyczne podejście do tego tematu. Posiadamy odpowiednią muzykę dla starszej młodzieży jak i również dla tych nieco młodszych. Staramy się poprzez zabawę, konkursy czy samo prowadzenie wesela zatrzeć różnice wieku, co bardzo pozytywnie przekłada się na atmosferę panującą podczas wesela. Lata praktyki mamy już swoje wyjątkowe metody, które zawsze się sprawdzają.

Muzykę staramy się zawsze ustalać indywidualnie na spotkaniu z Parą Młodą, jednak nigdy nie tworzymy gotowego scenariusza muzycznego. Reagujemy w dniu wesela na to co dzieje się na parkiecie. Podczas spotkania ustalamy jedynie ramy gatunków muzycznych, ponieważ to Para Młoda wie najlepiej do jakiej muzyki lubią bawić się ich goście. Często nasi klienci zdają się zupełnie na nas i liczą na „muzykę taneczną”, a my już najlepiej wiemy jak rozpalić parkiet do czerwoności, tak żeby goście jeszcze długo wspominali wesele, które prowadzimy.

W trakcie wesela prowadzimy sporo zabaw, konkurencji, tańców integracyjnych, czy z początkiem roku 2020 wprowadzamy nową kategorię zabaw weselnych mianowicie Teleturnieje Telewizyjne (Familiada, 1 z 10, Jaka to Melodia itp). Co roku staramy się wprowadzić coś nowego do naszej oferty, tak, aby klient miał pełen wachlarz naszych możliwości do wyboru. Tym bardziej, że wesele planuje się tylko raz w życiu i jesteśmy przekonani, że nasze Pary Młode chcą, aby ich goście bawili się jak najlepiej.

Wyróżniamy trzy podstawowe zabawy podczas wesela. Integracyjne, weselne oraz oczepinowe. Po więcej informacji na temat konkretnych konkursów zapraszamy do działu Zabawy. W tym dziale dość obszernie opisaliśmy ten temat, ponieważ również do konkurencji podczas wesela przywiązujemy bardzo dużą wagę. Nie prowadzimy zabaw dwuznacznych, niesmacznych lub ośmieszających kogoś z gości. Na naszych weselach nie zobaczą Państwo konkursów związanych z całowaniem obcych dla siebie osób, nie ma żadnego obmacywania czy rozbierania się. Mamy swoje zasady i to jest jedyny moment w którym stanowczo odmówimy zorganizowania takiej zabawy na prośbę Pary Młodej. Nasze wesela są ze smakiem i tacy chcemy pozostać w pamięci Państwa gości.

Zapraszamy również do działu Wideo, gdzie można zobaczyć próbkę naszych możliwości, a warto nadmienić, że jest to jedynie mały procent tego, co robimy na zabawie.